Off Canvas

Tarık Papuççuoğlu Biyografisi / Kimdir?

Dizimizde yer alacak olan diğer bir usta oyuncumuz da Tarık Papuçcuoğlu oldu. Dizimizde Kadim ailesinin babası karakterini canlandıracak olan Tarık Papuççuoğlunun hayat hikayesine geçmeden önce dizideki rolünü inceleyelim.

 Tarık Papuççuoğlu Biyografisi Kadim Dostum Dizisinde Kadim Ailesinin Babası Kimdir?

Dizimizde Tarık Papuççuoğlunun hayat vereceği bu karakter zamanında sosyalistler gibi yaşarken bugün ehli müslim gibi takılmaya başlamış ve özellikle düşman ailenin babası Rafet tarafından bu durum çok yadırganmıştır. Bu özelliği her seferinde yüzüne çarpılan karakterin genç delikanlı Ferzan adındaki çocuğu ve babası Bayram Kadim grur kaynaklarıdır. Babası Telkari ustalığında kendisini gururlandırırken oğlu Ferzan da yakışıklılığı, efendiliği ve delikanlılığı ile herkes karşısında bu babayı gururlandırmaktadır. KadimDostum

Kadim Dostum Dizisi Oyuncusu Tarık Papuççuoğlu Kimdir?

Dizimizde kadim ailesinin babası karakterini oynayacak olan usta oyuncu Tarık Papuçcuoğlu 14 Ocak 1949 doğumlu olup Galatasaray Lisesinin orta bölümünde okurken bir gün tiyatro oyunu izlemeye gider ve çok etkilenir. Daha sonra okulda amatör tiyatro girişiminde bulunur ve amatör olarak başladığı oyunculukta,  1970 yılında Devekuşu Kabare Tiyatrosu ile ilk profesyonel projesine imza atar.Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık Bölümü’nden mezun olan Tarık Papuççuoğlu 1971 yılında Gülgün Akansu ile evlendi. KadimDostum daha sonra 2001 yılında boşandılar 8 yıl ayrı yaşadılar, ve tekrar birlikte yaşama kararı aldılar ama evlenmediler. Biri Zeynep (d.1975) adında olmak üzere iki kızı vardır.

Hayat Bilgisi dizisindeki “Amir Bey” karakteriyle tüm dizi izleyicisinin hafızalarına kazınan usta oyuncumuza yeni dizisi Kadim Dostum Dizisinde de başarılar dileriz..

Tarık Papuçcuoğlu Hakkında Bazı Bilgiler :

Yaşı Kaç? : 65 yaşında

Evli mi? : Bekar ve iki kız babası

Doğum Yeri : İstanbul

Twitter : KadimDostum

Facebook :

Tarık Papuçcuoğlu’ nun Oynadığı Dizi ve Filmler

- Avrupa Avrupa

- Düşman Kardeşler

- Yerden Yüksek

- Papatyam

- Hayattan Korkma

- Cesaretin Var mı Aşka

- Kısmetim Otel

- Sünnet Davası

- Oyun Bitti

- Sinekli Bakkal

- İlk Aşk

- Hayat Bilgisi (Amir Bey)

- Mumya Firarda

- Melekler Evi

- Yıldız Karayel

- Azad KadimDostum

- Derya & Deniz

- Koltuk Sevdası

- Bizim Otel

- Evimiz Olacak mı?

- İkinci Bahar

- Boş gezen ve Kalfası

- Şen Dullar

- Varsayalım İsmail

- Arkadaşım Şeytan

- Arabesk KadimDostum

- Ahh Belinda

- Değirmen

- Köşe Dönücü

Etiketler: Tarık Papuççuoğlu Biyografisi, Tarık Papuççuoğlu Biyografisi / Kimdir?, Tarık Papuççuoğlu Boyu, Tarık Papuççuoğlu Dizi Karakterleri, Tarık Papuççuoğlu Dizileri, Tarık Papuççuoğlu Evli Mi?, Tarık Papuççuoğlu Kaç Yaşında?, Tarık Papuççuoğlu Kadim Dostum Dizisinde, Tarık Papuççuoğlu'nun Kilosu Kaç?, Tarık Papuççuoğlunun Yeni Dizisi

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.