Dizimizde Ferzan Kadim karakterine hayat verecek olan karizmatik oyuncu Eren Hacısalihoğlu‘ nun boyu, göz rengi, kilosu, medeni durumu ve hayat hikayesine geçmeden önce dizimizde canladıracağı Ferzan Kadim hakkında bilgileri sizlerle paylaşalım.

Eren Hacısalihoğlu Biyografisi Kadim Dostum Dizisinde Ferzan Kadim Kimdir?

Dizimizde yakışıklı oyuncu Eren Hacısalihoğlu’ nun hayat vereceği Ferzan Kadim Mardinli Kadim ailesinin oğlu olup en yakın arkadaşı ise ailesinin düşman ailesi olan Dostum ailesinden Hikmet Dostumdur. Ferzan yakışıklılığı ve delikanlılığı ile Mardindeki birçok kızın gönlünü çalarken daha sonra Almanyadan gelen bir güzele (Nergiz Damla Aslanalp) aşık olur ve onu kazanmak için her türlü delikanlılığı yapar ama bu güzeli kazanmak isteyen diğer bir kişi ise ailesinin zenginliği ile geçinen ve aslında hiç bir işe yaramayan Mümtaz (İlker Aksum) dır. Ferzan Kadim’ in bu kutlu mücadelesinde ise en yakın arkadaşı Hikmet Dostum her zaman yanında olacak ve onu en zor anlarında sırtlayacaktır.

Kadim Dostum Başrol Oyuncusu Eren Hacısalihoğlu Kimdir?

Dizimizde Kadim ailesinin yakışıklı ve delikanlı çocuğu Ferzan Kadim karakterine hayat verecek olan sempatik oyuncu Eren Hacısalihoğlu 1979 da Trabzonun Akçaabat ilçesinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan beri tek hedefi oyunculuk olan karizmatik oyuncu bu hedefinden bir ara sapıp Ankara Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü kazanmış ve 2 yıl okumuştur ama daha sonra kendisinin olmak istediğinin bu olmadığının farkına varan oyuncu yine asıl istediği meslek olan oyunculuğa yönelmiştir. Daha sonra bunu gerçekleştirmek için Haliç Üniversitesinin Konservatuvar Bölümü sınavlarına girmiş ve başarılı olmuştur. Haliç Üniversitesine giriş kendisi için bir dönüm noktası olan genç oyuncu bundan sonraya bundan sonra şöhretin kapıları teker teker açılmıştır. KadimDostum TRT ekranlarının sevilen dizisi Mavi Kelebekler‘ de ilk oyunculuk deneyimini yaşayan oyuncu daha sonra İnsan Aldandı ve Benim İçin Üzüme gibi güçlü projelerde başrol oynayarak kendisini ispatladı. Dizimizin başrol oyuncusu olmayı fazlasıyla hak eden yakışıklı oyuncuya yeni dizisi Kadim Dostum Dizisinde başarılar dileriz….

Eren Hacısalihoğlu Hakkında Bazı Bilgiler

Kaç Yaşında? : 35 yaşında

Doğum Tarihi : 1979

Nereli? : Trabzon – Akçaabat

Boyu Kaç? : 1,80 m

Kilosu : 73 kg

Eren Hacısalihoğlunun Oynadığı Diziler;

Mavi Kelebekler 2011

İnsan Aldandı 2011 KadimDostum

Benim İçin Üzüme (Harun Karakteri)

Etiketler: Başrol Oyuncumuz Eren Hacısalihoğlu (Ferzan Kadim) Biyografisi / Kimdir?, Eren Hacısalihoğlu, Eren Hacısalihoğlu Boyu Kaç?, Eren Hacısalihoğlu Dizileri, Eren Hacısalihoğlu Evli Mi?, Eren Hacısalihoğlu Fotoğrafları, Eren Hacısalihoğlu Kaç Doğumlu?, Eren Hacısalihoğlu Kaç Yaşında?, Eren Hacısalihoğlu Kimdir?, Eren Hacısalihoğlu Nereli?, Kadim Dostum Dizisi Erkek Başrol Oyuncusu Kim?

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top