Ali biçim(Yazgan )  kimdir hayatı Biyografisi ve Resimleri foto

Tekstilci bir anne/babanın oğlu olarak 17 Nisan 1987’de İzmit’te dünyaya geldi. Çocukluğu 2000 yılına kadar İzmit'te geçti. 2001 yılında liseyi okumak için İstanbul'a yerleşti. 2005'te İstanbul Bahçelievler Anadolu Lisesi'nde mezun oldu.

3 sene boyunca konservatuar sınavlarına hazırlandı ve 2007 yılında Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümünü burslu kazandı. Oyunculuk ile aynı anda Sahne ve Gösteri Sanatları yönetimi de okudu. 2011 yılında Beykent Üniversitesi - Oyunculuk bölümünden mezun oldu.

Ağustos 2011 ‘de Michael Jackson'ın Beat It parçasından etkilenip, profesyonel bir şekilde kaydettiği "Just Pide" adlı parçasına bir klip çekti.

Klip milyonlarca insan tarafından izlendi, ana haber bültenlerine konuk oldu.

2011 Ağustos ayında Okan Bayülgen ile çalışmaya başladı. Tv8’de cuma günleri yayınlanan Medya Kralı ve cumartesi günleri yayınlanan Disko Kralı programları için skeçler ve parodiler yazdı.

Ocak 2013’te ‘Baya İyi’ turnesi ile canlı performanslar yapmaya başlayan Ali Biçim, özellikle 80'li ve 90'lı yılların popüler olmuş en hit parçalarının altyapılarına türkçe sözler yazarak; kimi zaman toplumsal bir soruna değinerek, kimi zaman da medya eleştirisi yaparak onları daha eğlenceli ve komik hale getirmektedir.

 Ali Biçim, 17 Nisan 1987 yılında dünyaya geldi. Beykent Üniversitesi’nde Oyunculuk bölümünü okudu. ’Just pide’ isimli videosuyla popüler olduktan sonra Okan Bayülgen’in ekibine katılan Biçim’in, geniş bir hayran kitlesi bulunmakta.

 

 Babam Sınıfta Kaldı dizisi Cafer yazgan gerçek adı ismi ALİ BİÇİM‘dir

Tahsin ve Kaan’ın ev arkadaşı Cafer, aslında hiçbir yeteneği olmayan, popstar olma hayaliyle yanıp tutuşan bir genç. Atıp tutmayı da pek sever. Ali Biçim'in canlandıracağı Cafer Çepikliyazgan karakteri şüphesiz Babam Sınıfta Kaldı dizisine apayrı bir renk katacak.

Cafer Çepliyazgan'ı çok seveceksiniz.

Ali Biçim oynadığı diziler

Babam sınıfta kaldı  Yazgan

Ali Biçim ( Yazgan ) foto resim fotograflar , resimler , fotoğraflar

 

     

 

 

Ali Biçim ( Yazgan ) kimdir ,hayatı ,Biyografisi, ve, Resimleri, foto,hakkında, boyu, kilo, nereli, nerde dooğmuş,

 

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top