Kaçak Gelinler dizisi Almina karakterini canlandıran Açelya Topaloğlu Kimdir hayatı dizileri foto 

 

Doğum Tarihi : 1 Ocak 1986

Yaşı :28

Doğum Yeri :İstanbul

Burcu : Oğlak

Boyu :166 cm

 

Açelya Topaloğlu Hayatı hakkında bilgi biyografi yaşamı oyandığı diziler

 Açelya Topaloğlu 1 Ocak 1986 yılı İstanbul doğumludur.Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Actor Studio eğitimlerin`den mezun olmuştur.Bir çok dizi ve sinema filmlerin`de rol almıştır.İlk oyunculuk deneyimini 2008 yılın`da başrollerini Meltem Cumbul ve Özcan Deniz`in paylaştığı Aşk Yakar isimli sevilen dizi`de Beldakarakteri ile yaşamıştır.2010 yılı ekranların adete Türk Polisiye dizisi haline gelen Arka Sokaklar adlı sevilen dizi`de Ahu Gözcükarakterini canlandırmıştır.

 

  2012 yılına damgasını vuran ,başrollerin`de Murat Han ve Gizem Karaca`nın rol aldığı Eve Düşen Yıldırım isimli sevilen dizi`de Muazzez`in en yakın arkadaşı Sevda karakterini canlandırmıştır.Sevda karakteri ile oyunculuk hayatında bir çok hayrana sahip olmayı başaran Açelya Topaloğlu,2014 yılı yaz dönemi dizilerin`den olan Kaçak Gelinler isimli komedi dizisin`de Almilla rolünü üstlenmiştir.

 

Oynadığı Son Dizi Rolü: Kaçak Gelinler dizisi Almilla karakteri

  

 

 

,Açelya Topaloğlu kimdir, kaç yaşında, doğum tarihi ne, kilosu, boyu, burcu nedir, biyografisi , nereli, kaç doğumlu, oynadığı diziler, ajansı, kaç kilo, sevgilisi... hepsi burada nereli yaşı boyu göz rengi hakkında yardımbilgi resim foto süper en güzel foto resim fotolar

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top