Söz Dizisi'nin iki yıldızının adı bu aralar aşk söylentileriyle gündemde. Peki Aybüke Pusat kimdir? Dizinin yıldızları aşk mı yaşıyor? Aybüke Pusat kaç yılında doğdu ve nereli? İşte Pusat hakkında merak edilenler...İlk olarak 2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey yarışmasında görülen Aybüke Pusat kimdir? Söz Dizisi’ndeki rol arkadaşı Tolga Sarıtaş ile aşk mı yaşıyor? İşte Aybüke Pusat ve kariyeri hakkında bilgiler…

AYBÜKE PUSAT KİMDİR?
Aybüke Pusat 20 Mayıs 1995 yılında Ankara’da dünyaya gelen güzel oyuncu Hacettepe Üniversitesi’nde Ankara Devlet Konservatuarı Bale Bölümü mezunu. Dans ve piyano eğitimleri aldıktan sonra balerin olmayı tercih etti. Daha sonra eğitim hayatına Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde devam ettirme kararı aldı.
2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey yarışmasında 3.seçilerek dereceye girdi. Kariyerine oyuncu olarak devam etmeye karar veren Aybüke Pusat, Medcezir dizisi ile oyunculuğa adım attı.
AYBÜKE PUSAT SÖZCÜ ile ilgili görsel sonucu
Şimdilerde ise Söz dizisinde Doktor Bahar karakteri ile büyük beğeni topladı. Öte yandan Aybüke Pusat’ın Söz dizisindeki rol arkadaşı Tolga Sarıtaş ile aşk yaşadığı iddia edildi. Bir dizi aşkı daha gerçek mi oldu?

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top