Zeynep Özder  Boyu kilosu yaşı nereli instagram hesabı kimdir hakkında bilgi biYografisi kaç yaşında

Gunaydin???
 Zeynep Özder Ela Öğretmen

 

Ali’nin öz annesi, Tekin’in eski eşi. Ali’nin bundan haberi yok. Arslaner kolejinin rehber hocası. Bu okula gelmek, oğluna en azından bir nebze yakın olabilmek için epeyce uğraşmış. Karşısındakine bakmıyor, tomografisini çekiyor sanki. Ondan bir şey saklamak epey güç. Ayrıca okulun disiplin kurulunda da baskın, sözü muteber öğretmen. Öğrencilerin, imdat çekici, yaşam destek ünitesi bir yerde. Hani herkesin bir hocası vardır ya ömründe, “çok sağlam hocaydı” diye andığı, işte Ela o hoca. Geçmişindeki bir sırdan ötürü, oğluna gerçek kimliğini açıklayamıyor.

Zeynep Özder Kim dir?

????????
 

 

15 Ağustos 1980 yılında Ankara’da dünyaya gelen Özder 7 yaşında piyano dersleri almaya başladı ve müziğe olan ilgisi de bu şekilde başlamış oldu. Lise’yi Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde okuyan Özder, çello eğitimine de bu okulda başladı. Lise eğitimi sırasında Ankara TOBAV’da tiyatro kurslarına katıldı. Üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi Müzik Ve Sahne Sanatlari Fakültesi’nde tamamladı, daha sonra Gazi Üniversitesi Müzik bölümü’nde yüksek lisans’ını bitirdi. Bu süreçte Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ve Gazi Üniversitesi Akademik Oda orkestrası ile çeşitli konserlerde görev aldı.

2009 yılında İstanbul’a gelerek oyunculuğa başladı. Bu zaman zarfında New York’ta Stella Adler Studio Of Acting’de oyunculuk eğitimi aldı, daha sonra İstanbul’da İpek Bilgin ve Çetin Sarıkartal gibi önemli isimler ile oyunculuk çalıştı. Oyunculuk kariyeri ile müzik hayatını bir arada sürdüren Özder, 2012 yılında Marmara Üniversitesi Müzik Bölümü’nde Doktora programına başladı, ayrıca Tekfen Filarmoni Orkestrası ile konserlere katıldı. 2015 yılında Craft Oyunculuk Atölyesi’nde 2 yıl boyunca Çağ Çalışkur ile oyunculuk çalıştı.

Çeşitli TV dizileri ve sinema filmleri’nde yer aldı. Şu sıralar oyunculuk serüvenine 4N1K isimli dizi projesiyle devam ediyor.

 

Zeynep Özder'in Oynadığı Diziler

 

4N1K İlk Aşk / Ela / 2018
Payitaht / Fatma Pesend Hn. / 2017
Eve Dönüş / Pınar / 2015-16
İntikam / Aslı / 2013-14
Koyu Kırmızı / Mercan / 2012
Samanyolu / Eda / 2009
Adanalı / Maya / 2008

 

Zeynep Özder'in Oynadığı Filmler

Sonsuz Aşk / Berrin / 2017
Sen Kimsin? / Pelin / 2012
Bir Avuç Deniz / Dilek / 2010

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top