Eslem Akar Boyu kilosu yaşı sevgilisi nereli instagram hesabı kimdir hakkında bilgi biYografisi kaç yaşında

Eslem Akar Ece

 

Arıza müdürümüzün, karakter olarak babasıyla hiçbir kesişim kümesi olmayan biricik, güzeller güzeli kızı. Babasının müdürlük yaptığı liseye bu sene nakil oldu. «Eyvah kızım büyüdü» paranoyası yaşayan babasının bakışları her daim üzerinde. Aşk formüllerine inanmayan bir kız Ece, doğallıktan yana. Bu yüzden Sinan’ın hayli yokuş çıkması lazım onun ilgisini çekebilmesi için.

 

Eslem Akar Kimdir?

 

🍓
 23 Mart 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Eslem Akar ailenin tek çocugudur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Terakki Vakfı Okulları’nda tamamladı. Halen Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi birinci sınıf öğrencisidir. 2011-2013 yılları arasında Trt1’de yayınlanan Sen De Gitme adlı dizi ile oyunculuk hayatına başlamıştır. 3 Mota Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesi’nde 4 yıl boyunca grup dersleri almıştır. Çeşitli reklamlar da oynamıştır. 2018 yılında rol aldığı Avlu dizisinin ardından 2018'de 4N1K  kadrosunda dahil olmuştur. İyi derece de İngilizce fransızca bilmektedir. 

 

Eslem Akar'ın Oynadığı Diziler

4N1K İlk Aşk / Ece / 2018
Avlu / Ecem / 2018
Sen de Gitme / 2011

 

B
birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.