Aybüke Pusat Kimdir hayatı biyogrofisi yaşamı hakkında bilgi

Aybüke Pusat, 1995 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Bale Bölümü ile Anadolu Üniversitesinde İşletme bölümü öğrencisidir. Üniversite eğitimine 2 üniversite okuyarak devam etmektedir. İngilizcesi üst düzey olan Aybüke Pusat, bir çok oyunda balerin olarak görev yapmıştır.

  

Aybüke Pusat Medcezir dizisinde Elif karakterini canlandıracaktır. Çoğumuzun tanıdığı isim olan Aybüke Pusat 2014 Türkiye 3. güzelidir. Aybüke Pusat Medcezir dizisine katılması ile beraber, Aybüke Pusat kimdir, kaç yaşındadır, boyu kilosu kaçtır ve medcezir dizisi elif kimdir gibi soruların sorulmaya başlaması üzerine sizlere Aybüke Pusat'ın hayatı hakkında bilgiler vereceğiz.

Aybüke Pusat Kimdir hayatı biyogrofisi yaşamı hakkında bilgi

Medcezir dizisinde Elif karakterini canlandıran Aybüke Pusat, 20 Mayıs 1995 yılında Ankara da doğmuştur. 2005'de Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Bale Bölümünü kazanmıştır. Klasik bale ve jazz dans, modern dans, karakter dans ve piyano eğitimleri almıştır.

Balerin olan güzel oyuncu Aybüke Pusat 2. üniversite eğitimine Anadolu Üniversitesi, İşletme Bölümünde devam ediyor, 2. sınıf öğrencisidir. İleri derecede İngilizce biliyor. Aybüke Pusat La Bayadere, Diana et action ve Fındıkkıran gibi eserlerde rol almıştır.

2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına başvuran Aybüke Pusat finale kalmış ve 15 Mayıs 2014 tarihinde düzenlenen final etabında 3. olmuştur. Star'ın düzenlediği Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasında ilk dörde giren isimler şöyledir; Miss Turkey 1. güzeli Amine Gülşe, Miss Turkey 2. güzeli Dilan Çiçekdeniz, Miss Turkey 3. güzeli Aybüke Pusat, Miss Turkey 4. güzeli Gizem Koçak olmuştur. Aybüke Pusat şimdi ise Medcezir dizisinde Elif karakteri ile izleyici karşısına çıkmaktadır.

Aybüke Pusat Boyu        : 1,72

Aybüke Pusat Kilosu      : 48

Aybüke Pusat Twitter     : https://twitter.com/aybukepusat

Aybüke Pusat Facebook  : tr-tr.facebook.com/pages/Aybüke-pusat/

Aybüke Pusat İnstagram : instagram.com/aybukepusat

 

 

Elif karakterini canlandırdığı Medcezir dizisine katıldıktan sonra, bir anda dikkatleri üstüne toplayan Aybüke Pusat kimdir? Aybüke Pusat kaç yaşındadır ve şöhret basamaklarını nasıl tırmanmıştır?Aybüke Pusat, Medcezir Elif boyu kaç Aybüke Pusat, Medcezir Elif kilosu Aybüke Pusat, Medcezir Elif sevgiilsi resimleri   Aybüke Pusat, Medcezir Elif kimdir?  Aybüke Pusat, Medcezir Elif hangi dizilerde rol aldı? Aybüke Pusat, Medcezir Elif kaç yaşında? Aybüke Pusat, Medcezir Elif hangi rolleri oynadı? Aybüke Pusat, Medcezir Elif haberleri,Aybüke Pusat, Medcezir Elif son dakika haberleri, Son dakika Aybüke Pusat, Medcezir Elif haberleri için tıklayın, Aybüke Pusat, Medcezir Elif son dizisi  , Aybüke Pusat, Medcezir Elif son dakika tanıtım fragmanı Medcezir izle, Aybüke Pusat, Medcezir Elif  ,  Aybüke Pusat biyografi, Aybüke Pusathayatı, Aybüke Pusat kim, Aybüke Pusat kimdir, Aybüke Pusat nereli
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top