Off Canvas

Yakında Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan dizimiz Kadim Dostum‘ un en tecrübeli oyuncularında biri olan Aydan Burhan’ ın hayat hikayesine, boyuna, göz rengine, oynadığı dizilere ve doğum tarihine değinmeden önce dizide oynadığı Süheyla Dostum rolünü tanıyalım..

Aydan Burhan’ ın Hayatı

Dizimizde Aydan Burhanın oynayacağı Süheyla karakteri kendine güvenen ve kendisini seven, bakımlı bir bayandır. Eşi Rafet Dostumu da zamanla kendisine benzeten Süheyla Rafet Dostumun saçını boyatmasını bile istemiş ve yaptırmıştır. En büyük rakibi Kadim ailesinin annesi Nurtel Kadimdir ve bir birlerini hiç çekemezler. Gerek yemek yapımında gerek mahalleli kadınlara öncülük yapma konusunda hep tartışan Süheyla ve Nurtel ‘ in bir birinin sağlam dostu olan iki çocukları var. Süheyla’ nın en çok sevdiği Hikmettir ve Hikmet annesinin adeta koruyucusudur.

Kadim Dostum Dizisi Oyuncusu Aydan Burhan Kimdir?

Dizimizde yer alacak olan tecrübeli oyuncu Aydan Burhan 1 Kasım 1968 günü Bursa da dünyaya geldi. Sanat hayatının kapılarını Mahallenin Muhtarları ile açan Aydan Burhan bu dizide “Fadime” karakterini çok iyi oynamış ve herkesi kendisine hayran bırakmıştır. Bu projesinden sonra  çeşitli projelerden teklifler alan oyuncu  Yangın Ayşe dizinde Ayşe rolünü oynamaya başladı. Kemal Sunal‘ın Gülen Adam ve Boynu Bükük Küheylan filmlerinde de yer alan usta oyuncu o dönemde  Aktüel dergisine verdiği pozlarla kendisinden bahsettirmeyi başarmış ve herkesin ilgisini üstüne çekmiştir.  1,70 m boyunda kahverengi gözlü olan oyuncumuz akrep burcudur. Oyuncumuza yeni dizisi Kadim Dostumda başarılar dileriz..

Aydan Burhan Hakkında Bazı Bilgiler;

Doğum Tarihi : 1 Kasım 1968

Yaşı Kaç? : 46 yaşında

Boyu ? : 170 cm KadimDostum

Göz Rengi : Kahverengi

Aydan Burhan Dizileri ve Filmleri

Dizine Dursun - Cemile

Sevda Tepesi - Gülbahar

Tirvana KadimDostum

Yangın Ayşe -  Ayşe

Mahallenin Muhtarları - Fadime

Kadim Dostum Dizisinde Süheyla Dostum Kimdir?

Etiketler: Aydan Burhan (Süheyla Dostum) Biyografisi / Kimdir?, Aydan Burhan Biyografisi, Aydan Burhan Boyu Kaç_, Aydan Burhan Dizileri ve Filmleri, Aydan Burhan Göz Rengi, Aydan Burhan Kaç Yaşında?, Aydan Burhan Kimdir?, Aydan Burhan Sa. Rengi, Aydan Burhanın Yeni Dizisi Kadim Dostum, Süheyla Dostum Kimdir?

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.